KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14409028

nr 1440 9028

W H Waring, Signerad, plöjning. Olja på duk, 50x90, yttermått inklusive ram: 76x117 cm

Kondition: skadad duk

Utrop:

1.000 kr

Såld:

700 kr

måndag 20 december 2021
kl 19:52:21

20/12 19:47:21 1      Vinnande bud